E-Eğitimlerimizden Örnekler

Tepe Akademi olarak 200’den fazla özel tasarladığımız ve 400’e yakın Infinity hazır katalog (www.hizliegitim.com) eğitimlerimizden çeşitli örnekleri sizler için derledik.

Yeni çalışanlarımızın kurumumuza daha hızlı uyum sağlamaları için Prof. Dr. İhsan Doğramacı tarafından hazırlanan oryantasyon eğitimini sizlere sunuyoruz.

Yeni çalışanlarımızın kurumumuza daha hızlı uyum sağlamaları için önemli bilgileri içeren bir eğitimi hazırladık.

Zaman; yenilenemeyen, depolanamayan ve satın alınamayan bir kaynak. Peki bunun farkında mıyız?

Kullandığımız ilaçların beynimizde ne gibi değişikliklere neden olduğunu biliyor musunuz?

Çevremizdeki kaynakların sınırlı olduğu konusunda sizleri bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak için bu eğitimi yayınladık.

Tarihsel araştırmaların bize sağladığı bilgileri kullanarak Antik Roma’da insanların nasıl yaşadığını anlatan kısa bir eğitim hazırladık.

Güncel bilgilerden faydalanarak sağlığınızı korumanız için uygulayabileceğiniz basit ve yararlı 15 ipucunu bu eğitimde sizlere sunuyoruz.

İş için uçakla seyahat etmek sizde korku mu uyandırıyor? Dünya üzerinde her 4 kişiden birinde görülen bu korkuyu yenebilirsiniz.

Konsantre olmakta zorlanıyor musunuz? Sizler için hazırladığımız bu eğitimle konsantrasyonunuzu arttırmanın yollarını öğrenebilirsiniz.

Değerli çalışanlarımız için Özel Güvenlik Projelerinin Denetlenmesi konusunda bir eğitim hazırladık.

Refleksler ani olaylara karşı verdiğimiz tepkilerdir. Refleks hızını test etmek ve geliştirmek için yapmanız gerekenler eğitimimizde…

Office 365 paket programını daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için önemli bilgiler içeren bu eğitimi sizlere sunuyoruz.